Cztery Korty

Ośrodek Wypoczynkowy "CZTERY KORTY", Okoniny Nadjeziorne

tel. 52-39-50-000, 52-33-40-074

Ośrodek "Cztery Korty" położony w miejscowości Okoniny Nadjeziorne (w Borach Tucholskich )na terenie lasu mieszanego, ogrodzony i przylegający do jeziora o pierwszej klasie czystości wody. Na terenie ośrodka znajdują się: parking, place zabaw dla dzieci oraz kawiarnia i sklepik przemysłowo-handlowy. Do dyspozycji gości również: bilard, suszarnia grzybów. Tuż przy ośrodku znajduje się plaża, kąpielisko strzeżone oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego (kajaki, rowery wodne, łodzie wiosłowe, deski surfingowe) i turystycznego (rowery turystyczne, piłki, leżaki, grille).

Na terenie ośrodka, w odległości 50 m od obiektu znajduje się nowy kompleks boisk sportowych: boisko wielofunkcyjne o nawierzchni ze sztucznej trawy, 35 x 60 m. , na którym mieszczą się 4 pełnowymiarowe korty tenisowe, alternatywnie 2 boiska do siatkówki lub po wyjęciu słupków całe może służyć do treningu piłkarzy w obuwiu "halowym".

Boisko pełnowymiarowe trawiaste do piłki nożnej 70x105 m. z dużymi bramkami, treningowe trawiaste 20x50m, ( boiska bezwietrzne, osłonięte ze wszystkich stron ) - udostępniane dla uczestników obozów nieodpłatnie. Na boisku zamontowane są łapacze piłek z siatek o wysokości 5m. Zapewniamy małe, oraz duże przenośne bramki aluminiowe ( 4 rodzaje ) od rozmiarów unihokejowych do pełnowymiarowych, wszystkie z zabezpieczeniem przed przewracaniem, płotki przestawne, drobny sprzęt treningowy.

Boisko piaszczyste o wymiarach 20 x 50m.

W ośrodku dostępna jest sauna.

Na miejscu własna kuchnia. Zapewniamy 3 posiłki dziennie: śniadania i kolacje ( szwedzki bufet), obiady oraz podwieczorek ( wydawany przy obiedzie ).

Nowość !
Outdoor fitness - siłownia na świeżym powietrzu !
Zewnętrzna siłownia w ośrodku to doskonałe miejsce rekreacji, która stwarza możliwość aktywnego wypoczynku i rehabilitacji.
Sprzęt jest zaprojektowany dla dzieci, dorosłych jak i osób niepełnosprawnych.Wszystkie urządzenia wykonane są w oparciu o normy PN-EN 1176-1:2008 co potwierdza posiadany certyfikat.

Opis miejsc noclegowych:
Domki z aneksem kuchennym 2-3 os. (2 pokoje, łazienka, lodówka, czajnik elektryczny, grzejnik elektryczny, meble ogrodowe,TV). Domki bez aneksu 2-3 os. (murowane, łazienka, telewizor,lodówka, grzejnik elektryczny, meble ogrodowe) .
Pokoje w pawilonie 2, 3, 4-os. z łazienkami.