Kompleks wypoczynkowy "ZACISZE"

 

Promocja ! kajaki gratis*

* Kajaki na 1-dniowy spływ rzeką Wda. Promocja dotyczy min. tygodniowego pobytu z wyżywieniem, w terminie do 22.06.2019 r.

Zapraszamy rodziny z dziećmi ! W ośrodku świetny plac zabaw, bezpieczna, piaszczysta plaża. 

tel. 52-39-50-000, 603-609-970 Ośrodek położony w miejscowości Okoniny Nadjeziorne na terenie lasu mieszanego, ogrodzony i przylegający do jeziora. Na terenie ośrodka znajdują się: nieodpłatny parking niestrzeżony ( nie odpowiadamy za ewentualne szkody ), 4 korty tenisowe, siłownia na świeżym powietrzu, plac zabaw dla dzieci oraz i sklepik przemysłowo-handlowy. Do dyspozycji gości również: bilard, kawiarnia i suszarnia grzybów. Tuż przy ośrodku znajduje się plaża, kąpielisko oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego (kajaki, rowery wodne, łodzie wiosłowe, deski surfingowe) i turystycznego (rowery górskie i turystyczne, piłki, leżaki, grille).


Opis miejsc noclegowych:
Domki z kuchniami (łazienka, telewizor, lodówka, grzejnik elektryczny, meble ogrodowe, w pełni wyposażony aneks kuchenny).
2 osobowe ("bliźniak")3-4 osobowe (2 pokoje)4-5 osobowe z łóżkiem małżeńskim ( 3 pokoje: pokój dzienny i 2 sypialnie, łazienka i duża kuchnia w pełni wyposażona )6 osobowe (3 pokoje)Domki bez kuchni (łazienka, telewizor, lodówka, grzejnik elektryczny, meble ogrodowe, czajnik elektryczny, podstawowe naczynia i sztućce. zdjęcia
2 osobowe ("bliźniak" i "wolnostojący")3 osobowe (2 pokoje)
4 osobowe ( 2 pokoje)Pokoje w pawilonie (łazienka, telewizor, czajnik elektryczny) więcej zdjęć
1 osobowe
2 osobowe
3 osobowe ( 2 pokoje wewnętrzne)
4 osobowe ( 2 pokoje wewnętrzne ).


4 korty tenisowe ze sztuczną trawą, boisko wielofunkcyjne!
Outdoor fitness - siłownia na świeżym powietrzu !

Zewnętrzna siłownia w Ośrodkach "Zacisze" i "Cztery Korty" to doskonałe miejsce rekreacji, która stwarza możliwość aktywnego wypoczynku i rehabilitacji.

Sprzęt jest zaprojektowany dla dzieci, dorosłych jak i osób niepełnosprawnych.

Wszystkie urządzenia wykonane są w oparciu o normy PN-EN 1176-1:2008 co potwierdza posiadany certyfikat.

Restauracja:

Zapraszamy do restauracji "Leśny Zakątek" w OW ZACISZE z klimatyzowaną salą oraz pięknym widokiem na jezioro.